KLIENCI O SYSTEMIE
EPILFREE

Nazywam się Agnieszka Adamczak i jestem kosmetologiem z prawie 20-letnim stażem. Od lipca tego roku zaproponowano mi wypróbowanie nowości na polskim rynku zastępującą depilację laserową. Na początku nie bardzo chciałam w to wierzyć. Preparat o nazwie Epilfree zaprezentowała mi Pani Olga. Podeszłam do tego dosyć sceptycznie. Zanim zaproponowałam go moim klientkom postanowiłam wypróbować Epilfree na sobie.Po drugim zabiegu zauważyłam,że włos odrasta dużo wolniej, a w tej chwili włosów odrasta dużo mniej. Zabieg okazał się bardzo prosty i bezbolesny, można go wykonywać również w lecie i nie trzeba rezygnować z opalania. Moje klientki są bardzo zadowolone z tej metody i mogę ją polecić każdemu.

Agnieszka Adamczak / SALON VISAGE, WARSZAWA

W Salonie Kosmetycznym „Teresa” od kilkunastu lat oferujemy najwyższej jakości usługi kosmetyczne. Nowinkom na rynku kosmetycznym przyglądamy się z dużą ostrożnością, badamy dokładnie, czy efekty pozostają w zgodzie z tym, co mówią producenci. Nie ukrywamy, że preparaty nowe, stosujemy także na sobie, zanim zaproponujemy produkt naszym pacjentom. Tak też postąpiłyśmy z produktem EpilFree. I tu pierwsze zaskoczenie: nałożenie preparatu było bezbolesne, zauważyłyśmy łagodzące właściwości produktu.
Obecnie klienci salonu, także mogą skorzystać z zabiegów EpilFree. Mamy już za sobą pierwsze doświadczenia z produktem i efekty przerosły najśmielsze oczekiwania. Możemy z całą odpowiedzialnością zadeklarować, że system EpilFree jest skuteczną bronią w walce o dobry wygląd.

Teresa Trzcińska / SALON KOSMETYCZNY TERESA, BIAŁYSTOK

Od kiedy zaczęłyśmy depilację woskiem łączyć z Epil Free, zdecydowanie poprawiła się jej skuteczność. Klientki, które wcześniej stosowały tylko wosk, cieszą się z efektów zabiegów, ponieważ odrastające włosy są bardzo delikatne i jest ich zdecydowanie mniej. Epil Free jest bezpieczny, delikatny dla skóry (nigdy nie było porażnienia po zastosowaniu tych preparatów), wygodny, szybki i przede wszystkim skuteczny. Cieszę się, że ponad 2 lata temu zdecydowałam się wypróbować ten produkt. Poszerzył on ofertę salonu, a co za tym idzie, zwiększyło się grono stałych, zadowolonych klientów.

Mgr kosmetologii Urszula Hajduczenia / STUDIO URODY LADIES, BIAŁYSTOK

Metoda EpilFree jest skuteczną alternatywą metody laserowej i innych metod aparatowych. W przeciwieństwie do nich jest bezbolesna i nie ma przeciwskazań, a ponadto działa na wszystkie włosy, a nie tylko czarne. Spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem przez klientki naszego salonu. Wielomiesięczne
doświadczenie stosowania EpilFree pozwala mi gorąco polecić tę metodę.

Barbara Domańska / SALON KOSMETYCZNO-FRYZJERSKI B&R, WARSZAWA

Razem z koleżanką prowadzimy salon w małej miejscowości. Nie każdego stać tu na bardzo drogie zabiegi, a tym bardziej na laserowe usuwanie owłosienia. Kiedy od znajomego Kosmetologa usłyszałyśmy o EpilFree postanowiłyśmy wypróbować preparat w naszym salonie. Jak się okazało to był strzał w 10. Z metody mogą korzystać wszyscy, którzy mają od jasnych po ciemny kolor włosów. Jest to bezbolesny sposób na pozbycie się niechcianych włosów. Metodę możemy stosować cały rok co jest bardzo ważne.
Naturalnie nasze klientki też polubiły ten innowacyjny sposób na usunięcie wąsika, bródki czy bikini. Włosy odrastają dużo słabsze i jest ich zdecydowanie mniej. Warto też wspomnieć, że EpilFree to metoda naturalna, ziołowa i całkowicie bezpieczna. Gorąco polecamy.

Małgorzata Mikitiuk i Agnieszka Kułak / STUDIO URODA, RADZYŃ PODLASKI

Pierwszy raz zetknęłam się z produktami EpillFree około trzech lat temu i podeszłam do nich bez większego entuzjazmu. Ponieważ zanim zaproponuję coś nowego klientkom, staram się przetestować produkt na sobie, tym razem było tak samo. Po każdorazowej depilacji pastą cukrową, stosowałam EpillFree. Nakładałam preparaty regularnie w miejscach intymnych przez cały rok, miesiąc w miesiąc. Przez pierwsze 4 miesiące nie widziałam zbyt dużej różnicy, ale miałam dość obfite owłosienie. Po ok. 6 miesiącach zauważyłam znaczne zmniejszenie owłosienia, które objawiało się pustymi plackami. Po roku regularnego stosowania preparatu, owłosienie zmniejszyło się w bardzo dużym stopniu – ok. 80 %. Zaskakujące jest to, że zrobiłam sobie roczną przerwę, a mimo to owłosienie nie powróciło. Super sprawa. EpillFree gwarantuje zamierzony efekt jedynie przy regularnym i systematycznym stosowaniu. Warto zainwestować w ten preparat.

Katarzyna Piekarska / SALON STYLIA, CHYLICE